073-7780042
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

תאגידים

 
במשך השנים צברו עורכי הדין במשרדנו ניסיון רב בייצוג עמותות וחברות בהליכים הקשורים למחזור החיים השלם של תאגידים אלה, לרבות האירועים השנתיים המשמעותיים בחייהן של כל חברה ועמותה.
 

עמותות

 
אנו נותנים ייעוץ משפטי לעמותות מתחומים שונים, ומייצגים בעלי תפקיד בעמותות. הייעוץ המשפטי והליווי של המשרד מתחילים מעת הקמת העמותה, דרך האסיפות הכלליות, הגעה לישיבות וועד על פי צורך, מינוי בעלי תפקיד בשכר, השגת אישור ניהול תקין מרשם העמותות ברשות התאגידים, באופן התואם את החלטת הממשלה בנושא, מיום 15.10.1998, ולעיתים, בצער רב, גם הליך פירוק עמותה בהתאם לחוק העמותות התש”ם-1980.
כמו כן, אנו מייצגים עמותות שונות בהליכים משפטיים שונים כגון רכישת ומכירת נכסים, שכירויות, הסכמי התקשרות עם ספקים, חוזי שיתוף פעולה עם גופים שונים, כולל גופים ממשלתיים, וביצוע תביעות על פי צורך.
השירות המשפטי שאנו נותנים לעמותות הינו מתוך מחשבה כוללת על המטרות אותן העמותה אמורה לשרת ורצון חבריה.
 
כתבה בחדשות ערוץ 10 בה רואיין עו"ד אדם ידיד בעניין עמותה לה הוא מסייע.
 
 

חברות

 
אנו מיצגים חברות פרטיות בכל ההליכים המהותיים בחיי החברה. בין יתר שירותנו אנו עוסקים בכל הליכי ביצוע התקשרויות חוזיות בין חברות, רכישת ומכירת נכסי חברות, ייצוג בפני כל בתי המשפט והערכאות השונות וגביה. למשרד קשרים הדוקים עם עורכי דין במדינות שונות, המאפשרים ללקוחות המשרד, הזקוקים לכך, ייעוץ בדין הנהוג באותן המדינות.

משרדנו עוסק גם בהוצאת דרכון פורטוגלי ובהוצאת דרכון ספרדי. לפרטים נוספים חייגו אלינו 072-3212072
 
עמותות וחברות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
*
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך