אזרחויות זרות

מעת הקמתו, משרדנו מטפל בהסדרת והשגת אזרחויות, דרכונים, ויזות משקיעים והיתרי תושבות במדינות שונות, אל מול הגורמים המשפטיים והרשויות הרלוונטיות, לצאצאי מי שעלו מגרמניה, אוסטריה ופולין.

משנת 2015, לאור שינויי חקיקה בפורטוגל ובספרד, החל משרדנו לייצג לקוחות בכל הקשור להשגת אזרחויות (הוצאת דרכון פורטוגלי, ספרדי ודרכונים נוספים), היתרי תושבות וויזות משקיעים במדינות אלו. אנו פועלים בספרד ובפורטוגל בשיתוף פעולה עם משרדי עורכי דין מקומיים ומוכרים. למשרדנו לקוחות שהשלימו את תהליך ההתאזרחות בהצלחה. הן החוק בפורטוגל והן החוק בספרד, בנוסחיהם העדכניים, מאפשרים לאזרח ישראלי לשמור על אזרחותו ואינם מחייבים ויתור על האזרחות הישראלית. אזרחות ספרדית ואזרחות פורטוגלית הן אזרחויות של האיחוד האירופי המאפשרות הוצאת דרכון הנותן חופש תנועה ברחבי אירופה, על פי יישום אמנת שנגן, ונכון לכתיבת שורות אלו גם כניסה לארצות הברית ללא צורך בוויזה.

כמו כן, משרדנו מלווה תהליכי השקעות בספרד, פורטוגל ויוון. השקעות אלו מזכות במקרים רבים כניסה למסלול תושבות למשקיעים, המכונה ויזת זהב (golden visa) מסלולים אלו נותנים הטבות ויכולים אף להביא להתאזרחות במקרים מסוימים. אנו סבורים שמשקיע שאחת ממדינות אלו צריך לבחון מסלולים אלו, היכולים להביא להטבות ושינויי מעמד אישי.

השילוב של יכולת משרדנו להתמודד עם חומר היסטורי וחוות דעת בנושא יחד עם התמודדות יום יומית עם דין זר, מאפשרים לנו לתת ללקוחותינו ייעוץ מקיף בתחומים אלו.

הכל על אזרחות פורטוגלית - משפטי zap
המרוץ לדרכון הזר: זינוק בביקוש לאזרחות זרה - חדשות 2

השילוב של יכולת משרדנו להתמודד עם חומר היסטורי וחוות דעת בנושא יחד עם התמודדות יום יומית עם דין זר, מאפשרים לנו לתת ללקוחותינו ייעוץ מקיף בתחומים אלו.