073-7780042
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

משפט אזרחי

 

הליכי משפט אזרחיים

 
במשרדנו צוות עורכי דין אשר מתמחה בסדרי הדין האזרחיים. יתרונו של המשרד הוא בכך שכל תיק וכל לקוח מקבלים את היחס האישי מעורכי הדין המופקדים על התיק. אנו מאמינים כי בדרך זו, השליטה בעובדות והכרת הרצונות של הלקוח, עוד בטרם נקיטת ההליכים, מביאה לתוצאות המיטביות בעבור הלקוח.
 

תביעות בגין הפרת חוזה (תביעות חוזיות)

 
במהלך השנים צוות המשרד פיתח התמחות בתביעות שעילתן היא הפרת חוזה בין צדדים. אנו לומדים את הצרכים האישיים והעסקיים המהווים את עיקרה של כל הפרת הסכם ובדרך כלל יודעים לייעץ ללקוח אותו אנו מייצגים בדבר הפתרון או הפשרה הנכונה לו, בבחינת עלות/תועלת. זה המקום לציין כי פעמים רבות, הפרות דומות, אצל לקוחות שונים או מול צדדים שונים, מביאה לתוצאה שונה בין מקרה למקרה.
אנו בוחנים יחד עם לקוחותינו את הדרך הנכונה לטיפול בהפרת החוזה ומייעצים האם בכלל לתבוע ואם כן- לאיזה בית משפט או שמא להגיש את התביעה ללשכת ההוצאה לפועל, בדרך של תובענה על סכום קצוב .

 
משפט אזרחי
 

תביעות לפינוי מושכר בלתי מוגן

 
למשרד ניסיון בהגשת תובענות לפינוי מושכר בלתי מוגן וזאת בהתאם להסדר המיוחד, כאמור בתקנה 215 רבתי בתקנות סדר דין האזרחי התשמ"ד-1984. במקרים אלו, כאשר הלקוח מבהיר כי הדבר המהותי ביותר עבורו הינו פינוי הנכס המושכר במהירות האפשרית , אנו פועלים בכדי לקצר את סד הזמנים ככל הניתן.
פעמים רבות, אנו ממליצים ללקוחותינו להגיש במקביל תביעה נפרדת, שעניינה הוא כספי, באם לא שולמו דמי השכירות או נזקים שנגרמו לנכס המושכר ובכך לנצל את הזכות לפיצול סעדים, אשר החוק מאפשר במקרה של אי תשלום דמי שכירות בנכס בלתי מוגן.

 
עוד בנושא משפט אזרחי בכתבות הבאות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
*
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך