זהו מספר מקשר

השקעות ותושבות ביוון (Golden Visa)

מצבה הכלכלי של יוון גרוע כבר שנים רבות והתדרדר בצורה משמעותית מאז תחילת המשבר העולמי בשנת 2008. בשנים האחרונות, האיחוד האירופאי וקרן המטבע העולמית מחלו על חלק מחובותיה של יוון, אך נכון לכתיבת שורות אלו, החובות של המדינה עדיין כבירים.

נסיבות אלו הובילו לירידה דראסטית במחירי הנכסים והחברות ביוון, ביבשת ובכאלפיים האיים המרכיבים את המדינה. משקיעים רבים מוצאים את המחירים וההיצע כהזדמנות השקעה ייחודית בעבורם. בעבור רבים, התיירות, המנוע הכלכלי הגדול של יוון, הזוכה עתה לעדנה למול חלופות אחרות ובראשן טורקיה, תביא לבסוף להתייצבות כלכלית של המדינה ולעלייה משמעותית במחירי הנכסים.

גולדן ויזה יוון

מסלול משקיעים ביוון

ביוון, השקעה במחיר מעל 250,000 יורו יכולה לזכות את המשקיע במעמד תושב, לו ולבני משפחתו. המדובר במסלול משקיעים, המכונה "גולדן ויזה", הנותן מעמד תושב למשקיע ולבני משפחתו, למשך עשר שנים. בסיומן של עשר שנות התושבות ידרשו בני המשפחה לעבור בחינות שליטה בשפה ובמורשת היוונית .

חשוב להבהיר שזכות התושבות שמקנה מסלול הגולדן ויזה ביוון, מאפשרת תושבות ללא הגבלת זמן רק בשטח יוון עצמה וזאת למרות שיוון חברה מן המניין באיחוד האירופאי.

משרדנו, יחד עם משרד עורכי דין באתונה, מלווה הליכי השקעה ברחבי יוון ובהליכי הוצאת ויזת גולדן ויזה מטעמה.

טרם השקעה ביוון, יש לבחון את הנכס בצורה יסודית, שכן קיימות בעיות רישום רבות ביוון. כמו כן, יש לבחון היטב את האזור בו מצוי הנכס, שכן אפילו במרכז אתונה יש שכונות בהן הסיכון הוא רב בצורה משמעותית למול שכונות קרובות להן.

עו"ד אדם ידיד בתכנית ברקוד – ערוץ 13 – על השקעות נדל"ן באתונה

למידע נוסף אודות להשקעות או לויזה בפורטוגל לחצו כאן 

מספר זה הינו מספר ווירטואלי והינו חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ, ומפנה את המתקשר לבית העסק.

משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.
מספר הטלפון של העסק מופיע בדף צור קשר באתר.

דילוג לתוכן