073-7841842
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ככה תשפרו את הסיכוי לקבל אזרחות פורטוגלית

 
נתחיל מהבסיס. על-פי החוק הפורטוגלי, כל מי שמוכיח קשר משפחתי-היסטורי ליהודים שגורשו מפורטוגל (פלוס כמה תנאים אחרים), יכול לקבל אזרחות פורטוגלית מקומית. במילים אחרות: כרטיס כניסה לכל מדינות האיחוד האירופאי והזדמנויות מגורים ותעסוקה. עם ישראל, חובב טרנדים ידוע, עלה על הגל ואלפים כבר ניסו את מזלם. הרבה גם הצליחו, וכיום יש להם דרכון פורטוגלי חדש מהניילונים.

ומה אצלכם? אולי שמעתם משהו בארוחת שישי על שושלת משפחתית בליסבון... אולי גיליתם תמונת ילדות של סבא רבא ברחובות פורטו... ואולי פשוט יש לכם את שם המשפחה הנכון. זו כבר התחלה טובה בדרך לדרכון הפורטוגלי, אבל לפני שחוגגים עם בקבוק של יין פורט, יש כמה דברים שאתם חייבים לדעת על התהליך.
 

עבודת שורשים: הכול מתחיל באילן היוחסין שלכם

 
הרשויות בפורטוגל רוצות הוכחות חותכות לקשר המשפחתי – והוכחות כאלה, מסתבר, דווקא כן גדלות על עצים. הרשויות מחייבות את הקהילות היהודיות, שמאשרות את הבקשות לאזרחות, להחזיק באילן היוחסין של מגיש הבקשה ולהעבירו במידת הצורך לבדיקה מעמיקה. זה זמן טוב להתחיל לחקור את השורשים, ויפה שעה אחת קודם.

 

עו"ד יוני ידיד בתכנית "וואלה! שואוביז" - אזרחות פורטוגלית לסלבריטאים עם ילדים

 
 

קשר משפחתי: אזרחות גם לבני זוג ולילדים קטינים

 
אם יש משהו שאנחנו הישראלים יודעים / אוהבים לעשות, זה לדאוג לקרובים לנו. בטח כשמדובר בלקבל אזרחות אירופאית. אז כדאי שתדעו: ברגע שתשיגו את הדרכון הפורטוגלי המיוחל, תוכלו להגיש בקשת אזרחות גם עבור בני משפחתכם, למרות שהם לא נושאים בעצמם בתואר "צאצאים של מגורשים". תהיו אופטימיים: משרדנו היה הראשון שהצליח להשיג אזרחות גם לילדים קטינים וגם לבני זוג!
 

איך אומרים Fake News בפורטוגזית?

 
ברשת מסתובב הרבה מידע על תהליך קבלת האזרחות הפורטוגלית, וחלקו לא ממש קשור למציאות. לנו חשוב לדייק בפרטים ולהיות מחוברים למה שבאמת קורה בשטח, כדי לשפר את סיכויים להשלים את המשימה:

  • החוק לא הולך לשום מקום – עד לחודש מאי 2020, כל מי שדיבר על זה שהחוק מוגבל בזמן, פשוט דיבר שטויות. הוא לא היה מוגבל בזמן, וגם אין כמות מוגבלת של אזרחויות שהממשל מתכוון לחלק. לצערנו, בחודש מאי 2020 הונחה הצעת חוק, לפיה, החל מינואר 2022, יתווסף קריטריון שיקשה על רבים ממימוש הזכות בדמות חובת מגורים שנתיים בפורטוגל וזאת לאור כמת הבקשות המרובה ואופן השיווק הלא ראוי של חברות מסוימות בישראל ובטורקיה.
    ביום 15.7.2020, הפרלמנט הפורטוגלי הוריד את הצעת החוק מסדר יומו.

  • זה בעיקר עניין של זמן – בעוד שאחד מלקוחותינו קיבל אזרחות תוך שנה וחודשיים בלבד, הממוצע עומד על שנתיים. זה סביר לחלוטין לתהליך שכזה. מי שמבטיח אזרחות פורטוגלית תוך שנה או פחות, מדבר על לוח זמנים לא ריאלי. יכול להיות שגם ייקח לכם קצת זמן לקבוע פגישה בקונסוליית פורטוגל שבתל אביב, אבל דבר אחד בטוח: הזמן טס כשיש משהו טוב לצפות לו.

 

ייצוג משפטי מעלה את סיכויי ההצלחה

 
להשיג אזרחות זה לא פשוט – אבל לגמרי אפשרי! משרדנו ייצג את הישראלי הראשון שקיבל אזרחות פורטוגלית, וליווה יותר מ-1,000 מבקשי אזרחות מישראל וממדינות נוספות, שהגשימו חלום קטן וקיבלו את אזרחותם. נשמח לעזור גם לכם לעשות את הצעד, ולעשות אותו נכון, כדי שגם אתם תצאו בסוף התהליך עם דרכון אדמדם ביד.

 

חיוכים של ניצחון

 
 
ניר קיפניס
 
 
 
שרון שטרן
 
 
 
שירלי ברזילאי
 
 
 
 
החוק הפורטוגלי כאן כדי להישאר וגם אנחנו. רוצים להוציא אזרחות אירופאית? חייגו 073-7841842 או השאירו פרטים ונקבע פגישה.
 
 
 
 
לבדיקת זכאות לדרכון פורטוגלי מלא את הפרטים:
 
 
 
 
 
*
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
*
 
 
 
 
 
*
 
 
 
*