073-7841842
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אזרחות מרוקאית לישראלים

 
אם אידאולוגיה היא מה שיניע אותך, הוכחה בדמות תעודה שתהיה במגירה או לתלות על הקיר או שאתה רוצה להגיע למדינות ערב בדרך המלך, כעת יש לרצונות אלו מענה והוא היכולת בתוך זמן קצר לקבל אזרחות מרוקאית.

בשנות השישים היה גל עליה גדול לישראל ממרוקו. במקרים רבים, צאצאיהם של אותם עולים זכאים לקבל אזרחות מרוקאית ולאחריה גם דרכון מרוקאי. ההליך הוא יחסית מהיר ולוקח עד חודש ימים. מעבר לסגירת המעגל ההיסטורי, יש לאזרחות המרוקאית יתרונות כדאי להכיר. מרוקו חתומה על אמנה עם ארצות הברית, המאפשרת לאזרחים מרוקאים לקבל ויזת משקיע מסוג E2. המשמעות היא שישראליים בעלי אזרחות מרוקאית יכולים להשקיע 100,000$ ולקבל ויזת משקיע בארה"ב. הוויזה מקנה אישור שהיה ועבודה למבקש ובני משפחתו הגרעינית בגין עסק שנפתח בגבולות ארה"ב והנה תקפה כל עוד העסק חי והמבקש עובד בו. למחזיקי הדרכון המרוקאי יכולת כניסה למדינות אשר דרכון ישראלי אינו מאפשר כניסה אליהן, כגון אינדונזיה.

 
 

למי מתאים דרכון מרוקאי?

שעה שרובם המוחלט של הזכאים לאזרחות מרוקאית יכולים להוציא אזרחות פורטוגלית או אזרחות ספרדית, אשר הן אזרחויות אירופאיות, המקנות זכויות רלוונטיות יותר למרבית האנשים.
יש לשקול היטב את בחירת המדינה בה מבקשים להתאזרח- פורטוגל וספרד ומנגד מרוקו.

 
 

אנו מוצאים שני שיקולים עיקריים לפנות להליכת בקשת אזרחות מרוקאית:

1. צורך בקבלת אזרחות זרה במהירות- שעה שפרק הזמן לקבלת אזרחות פורטוגלית הוא רב, אנו ממליצים למי שצריך אזרחות זרה במהירות לשקול הוצאת אזרחות מרוקאית, דבר שלמי שעומד בתבחיני ההתאזרחות לוקח כחודש.
2. מגורים במרוקו- מי שמתכנן לגור במרוקו יקבל זכויות רבות כאזרח מרוקאי מאשר כאזרח אירופאי.
משרדנו מטפל בהוצאת אזרחות מרוקאית למעוניינים בכך.

נושאים דומים:
הוצאת אזרחות פורטוגלית
הוצאת אזרחות ספרדית
 


המעוניינים בפרטים נוספים מטעם משרדנו – נא ליצור עמנו קשר באמצעות המייל
info@yadidlaw.com
או בטלפון 073-7841842
או באמצעות טופס יצירת הקשר באתר.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
*
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך